בראש סדר העדיפויות שלנו העמדנו את נושא האבטחה. כך תוכלו בראש שקט לבצע את תהליך העברת כרטיסי האשראי ולהעביר את תרומתכם ברשת. חשוב לנו להבהיר לכם את תהליכי ההגנה על המידע המופעלים במערכת.

העברת המידע.
בעמודים בהם הנכם מזינים את פרטיכם, תוכלו להבחין בסמל מנעול סגור בפינה הימנית של המסך. סימן זה מסמל העברה מוצפנת של נתונים. הנתונים מוצפנים בטכנולוגית SSL ברמה הגבוהה ביותר (1024 סיביות) ועוברים לשרת מיוחד. השרות ניתן באמצעות חברת GoDaddy המאבטחת ענקי אינטרנט . הרשיון ניתן על ידם לאחר בדיקות מקיפות של חברתנו כגורם אחראי ובר קיימא. ניתן לראות את פרטי רשיון האבטחה ע"י הקלקה על סימן המנעול בתחתית הדף.

שמירת המידע
המידע שנקלט מחולק ל2 חלקים. כרטיסי האשראי מועברים דרך חומות אבטחה לחברות כרטיסי האשראי לאישור וסליקה, ואילו הפרטים האישיים נשלחים לארגון לו אתם תורמים. השרתים בהם מאוחסנים מספרי כרטיסי האשראי מוגנים בחומות אש (Firewalls) כך, הינם מוגנים מפני גישה לא מאושרת.

כרטיסי אשראי
פעילות במערכת סתו באינטרנט מאושרת על ידי חברות האשראי. כל פעולה באתר, הכרוכה בהזנת פרטי כרטיס האשראי שברשותך, הנה מוגנת ומבוטחת. במהלך חיוב כרטיס האשראי שלך, מתבצעת בדיקה יסודית שמטרתה אישור פרטי הכרטיס מול חברת האשראי.
כמו כל פעילות טלפונית סטנדרטית בכרטיס אשראי, במקרה וחויב כרטיס האשראי באופן שלא אושר ע"י הלקוח, או במקרים חריגים אחרים, יכול הלקוח לבטל את העסקה בתוך 30 יום ויקבל את כספו חזרה מחברות האשראי.